Blesk.cz: Hvězda X Factoru David Gránský: Vyhrožují, že mě zmrzačí

13. dubna 2008 v 16:28 | endy |  Bulvár
Dostaneš baseballovou pálkou!
Takovým výhrůžkám čelí finalista a jeden z favoritů soutěže X Factor David Gránský (16). Porotce Ondřej Soukup ho kvůli tomu dokonce nazval ohroženým druhem!
Kdo chce Davidovi ublížit?
Nedělní Blesk zjistil, že za výhrůžkami mohou stát i lidé spjatí s podivnými 'kšefty' Davidova otce! Davidův otec Jaroslav žije ve Znojmě, kde také provozoval svoji živnost - jatka. Firma ale zkrachovala, Gránský ji musel dát do konkurzu a jak zjistil Nedělní Blesk, existuje hodně věřitelů, kteří nedostali své peníze.

"Vím, že je to 'kšeftman' a jeho obchody jsou nepřehledné, má spoustu nepřátel," potvrdila Nedělnímu Blesku Davidova matka Bohdana Gránská, která je momentálně na mateřské dovolené s tříletým Tomáškem. V jejich novém domě západně od Prahy nám řekla, že se s bývalým manželem vůbec nestýká a o vztahu Davida k otci mluví rozpačitě.
"Jenom doufám, že to Davidovi neublíží. Nechci, aby byl s aktivitami svého otce spojován. Mohlo by mu to uškodit," dodala paní Gránská.
Věřitel, nebo fanoušek?
Stojí tedy za výhrůžkami Davidovi opravdu věřitelé, nebo podivní partneři jeho otce? Jaroslav Gránský to popírá. "Měl jsem nějaké problémy, firmu jsem musel dát do konkurzu v roce 2001, ale to je už dávno," řekl Gránský Nedělnímu Blesku.
"Teď pracuji jako trenér fotbalového mužstva a ty výhrůžky jsou podle mě dílem některé z fanynek nebo fanoušků, kteří Davidovi prostě závidí. To je při účasti v takové soutěži normální," dodal.
Strach z výhrůžek zatím nemá ani Bohdana Gránská. I ona se přiklání k tomu, že za výhrůžkami stojí spíš nějaký poblázněný fanoušek. O svých problémech s ní ostatně syn pravidelně mluví. Prý mezi sebou nemají žádné tajnosti. "Náš vztah je postavený na důvěře. Na tom, že mi David nelže. Ta jeho upřímnost, to je to, co mi teď doma nejvíc chybí," svěřila se paní Gránská.
David: Otec o mně nic neví
Podle místních lidí ale vztahy otce a syna Gránských rozhodně nejsou idylické. Ve Znojmě se pan Gránský s Davidem moc často neobjevuje a syna navštěvuje spíš v Praze. Lidé ze Znojma tvrdí, že otec o syna projevuje zájem takříkajíc 'na poslední chvíli'.
Jisté ale je, že aktivity pana Gránského jsou Davidovi spíše na obtíž. Synovi se příliš nezdál ani rozhovor, který jeho otec poskytl znojemským novinám. "Vím, že o mně něco napsal, ale většina z toho je lež. On toho o mně totiž moc neví," potvrdil David Gránský Nedělnímu Blesku.
Co řekl Jaroslav Gránský o svém synovi Znojemskému týdnu?
Jak dlouho se David zpívání věnuje?
"Hudbě se syn věnuje strašně dlouho, už od malička. Zpíval snad ještě dřív, než začal mluvit. Hodně ho to bavilo. Působil i v chlapeckém sboru, vystupoval například s Davidem Landou. S bývalou ženou a druhým synem žil také čas v Irsku v Dublinu, kde se naučil dobře anglicky a hudbě se věnoval i tam.
Verdikty poroty jsou někdy hodně tvrdé, jak je snáší?
Moc špatně. Nad hodnocením přemýšlí vždy celý další týden. Já si to vůbec nedovedu představit, že bych byl takhle mladý a někdo mě tam tímto způsobem setřel. Musí to být hodně náročné na psychiku a určitě to ovlivní i další vystoupení, protože člověk už má potom dopředu strach, co mu zase řeknou.
Už má syn jasno, co bude po X Factoru?
Chce se věnovat zpěvu dál. Zkoušel i konzervatoř. Ta mu zatím nevyšla. Zkoušky dělal za běhu X Factoru, kdy neměl na učení moc času. Ze zpěvu uspěl, ale v teorii mu dvě otázky nevyšly, takže bude dělat opravné zkoušky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu fandíš v X Factoru?

Kamila Nývltová 52.6% (40)
All X 26.3% (20)
Za 5 dvanáct 2.6% (2)
Martina Pártlová 3.9% (3)
Ondřej Ruml 11.8% (9)
Jiří Zonyga 2.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama