David Gránský : Mám rád něžné princezny...

23. dubna 2008 v 15:51 | endy |  Rozhovory
Finalista X Factoru David Gránský nám stejně jako vám hned padl do oka. Tak jsme se za ním vypravili na natáčení jednoho z finálových večerů a vyzpovídali ho pro vás!

Na začátek to nejdůležitější - máš holku?
Momentálně holku nemám.

Měli jsme pocit, že to pořádně jiskří mezi tebou a Terezou Vágnerovou. To jste jenom kámoši?
My nejsme kámoši, my jsme fakt dobrý kámoši! Prostě jsme si padli do noty. Nevím, jak to říct, ale Terezka mluví jako dospělá. Není to přihlouplá holka a už ví, co má od života čekat. A to mně baví.

A teď tady máme další adeptku - Aničku Ungrovou. S tou jste se taky skamarádili?
Anička je mi tu věkově nejblíž. Je jasný, že si máme co říct.
V čem ti zrovna Anička padla do oka?
Mně se jednoduše líbí holky, které jsou hodné a milé, tišší a slušně vychované. Nesnáším ty kozy, co někam přijdou a hned si dají nohy na stůl. Mám rád křehké, něžné princezny. Prostě obyčejné hodňoučké holky, o které se můžu starat. Nemám rád rebelky a rádoby drsňačky. Ty mi spíš připomínají kluka a já kluka nechci. (Smích)
Jakou holku jsi měl naposled?
Právě že princeznu.
Proč jste se rozešli?
Našla si staršího.
Takže ona tě nechala? Jak jsi to zvládnul?
Byli jsme spolu dva roky. Na to, jak jsme mladí, mi to přijde hodně dlouho. Strašně jsem na ní visel, a proto jsem to nesl špatně. Ta zrada hodně bolela. Najednou se pbjevil nějaký kluk, kterému v té době nebylo patnáct jako mně, ale osmnáct a bylo to. Najednou byl lepší.
Ty se určitě k holkám chováš jako gentleman...
Jasně. Myslím, že mě rodiče slušně vychpvali, takže vím, jak se mám k holkám chovat.
Kdyby došlo k nějaké konfrontaci na diskotéce, tak se svojí holky nastaneš?
Určitě. Nezkoušel bych se hádat, ani bych se nepral, protože nejsem rváč, ale řekl bych: "Pojď pryč, pojď domů!"
Jaké se ti líbí holky vzhledově?
Ani nevím. Na vzhledu mi samozřejmě taky trošku záleží a asi bych řekl, že jsem spíš na brunetky. Zatím nevím, ještě jsem zmatený. Pro mě je nejdůležitější, aby to bylo upřímné a to naštěstí dokážu poznat. To poznám na míle.
Co X Factor? Jak to zvládáš?
Zatím mám hroznou trému, byl teprve druhý finálový večer a je to pořád ještě hrozný. Dokud nevypadnu, budu bojovat, protože mi na tom hrozně záleží. Když člověku na něčem moc záleží, tak má trému a je nervózní.
Je to hodně náročné? Zvládáš to?
Příprava je hodně dlouhá. Ale hlavně že je! Je to pro mě sen, mám i čas si to užít. Co by za to dali ti, co šanci neměli. Díky zkouškám, díky všemu, co se kolem mě děje, si plním svůj sen. Bez tady toho všeho by to nebylo.
Kdyby sis mohl sestavit deset finálových večerů, jakých deset písniček by sis vybral?
Chtěl bych to střídat, abych měl pomalé i rychlé písničky. Rád bych se ukázal v různých směrech a žánrech. Hodně se mi líbí i starší hudba. Pro mně je nejdůležitější, abych se tu písničku dobře naučil a ona mi pak sama vleze do těla. Každopádně nemám rád tvrdou hudbu. To je právě spojený i s holkama - nemám rád tvrdé holky - skoro už kluky a stejně tak nemám rád třeba punk. Rock mám rád, ale nesnáším řev, po kterém se druhý den ráno probudíš a neslyšíš ani slovo.
Dovedeš si teď představit vyprodanou O2 Arenu, kterou táhneš sám?
Představit si to nedokážu, ale strašně bych si to přál. Je to můj sen od malinka. To by bylo boží!
Kdybys sis mohl vybrat předkapelu, kdo by to byl?
Já bych chtěl splnit sen i dalším, tak bych si pozval Terezku Vágnerovou, aby si mohla zazpívat. A určitě bych taky chtěl Divokýho Billa. Miluju je a lidem by se určitě líbili víc. (Smích) Pro mně mají X Factor!
Co popularita a momentální sláva?
Celé mi to přijde směšné a dojemné zároveň. Je horzně zvláštní, kdy na nějakých internetových stránkách vidím svoje jméno. Já a na plakátě? Je to hrozně zvláštní. Už jsem se ale setkal i s tím, že o mně psali záporně. Nedávno třeba napsali, že jsem alkoholik. Dal jsem si na afterparty dvě nealkoholická mojita a hned jsem byl alkoholik.
Co bys vzkázal čtenářkám Popcornu?
Strašně moc je pozdravuju a děkuju za jejich podporu. Přeju jim, ať v soutěži X Factor vyberou upřímného člověka a ne takového, co si na něj hraje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fogi o.O Fogi o.O | Web | 23. dubna 2008 v 20:24 | Reagovat

moc pěknej rozhovor :) mě uplně fascinuje, jak se vyjadřuje, hrozně se mi to líbí :)

2 Dreamy Dreamy | Web | 24. dubna 2008 v 13:26 | Reagovat

hezkej rozhovor :)

3 BublinQa BublinQa | Web | 24. dubna 2008 v 19:19 | Reagovat

mě se líbí jak mluví...no dospěle a hl.to nejsou nesmysly!A jak mluví o holkách...no je vidět že s nima vychází víc než s klukama páč na lide.cz ma prevazne vice kamosek x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama