X Factor : V pátém finálovém kole srdce diváků nezlomila Anička

23. dubna 2008 v 14:47 | endy |  Články
Praha - Růžový Leoš Mareš za dunění Carminy Burany přivítal diváky páté finálové show soutěže X-Factor, ze které možná vzejde nová hvězda české popmusic.
Dnešní večer se prozpěvovaly srdcervoucí melodie. Jinými slovy zamilované písně. Ty, dle mého mínění, slibují víc než popcorn nebo Karlové. Je totiž mnohem těžší interpretovat notoricky známou melodii, navíc pomalou. Na jedné straně je téměř nemožné vyhnout se srovnávání s tím, co posluchačům zní v uších, na straně druhé vyžadují mnohem víc interpretačních dovedností. Snadno se totiž může stát, že zpěváci sklouznou k zažitým klišé, které máme se zamilovanými melodiemi spojené.

V duelu se utkala - zcela dle očekávání - Anička Ungrová, pro kterou se vystoupení v pořadu Kdo s koho už stalo jakousi tradicí a vokální skupina All X. Kluci dali do svého vystoupení vše. Dononce i souznění, které jim v průběhu večera scházelo. Bylo vidět, že soutěž opustit nechtějí. A tón, kterým píseň ukončil Ján Jackuliak... byl toho jasným důkazem. Kluci to fakt vystřihli!
Anna se snažila. Nabízela, svůdně mrkala do kamery, už ani frázování nebylo taaaak moc "nasekané". Projev byl mnohem uvolněnější a i barvou hlasu trochu přípomínala Anetu. Bojovala jak lvice a její druhý výkon se s tím večerním opravdu nedá srovnat. Nic z toho jí však nepomohlo. Tentokrát milost nedostala a zítra se v klubu Retro se soutěží rozloučí právě ona. Je to holt trémistka s obrovským potenciálem. Škoda, že to nedovedla rozbalit dřív a naplno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu fandíš v X Factoru?

Kamila Nývltová 52.6% (40)
All X 26.3% (20)
Za 5 dvanáct 2.6% (2)
Martina Pártlová 3.9% (3)
Ondřej Ruml 11.8% (9)
Jiří Zonyga 2.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama