Tn.cz : X Factor - místo, kde se rodí lásky

9. května 2008 v 10:31 | endy |  Články
Zas je tu květen, měsíc lásky, emoce zesilují, lidé se zamilovávají...
A stejné to mají i účastníci X Factoru. Když se zrovna nefintí v maskérně a kostymérně, neučí náročné texty, nezkoušejí taneční choreografii a nejdou na kobereček k patronovi své kategorie, pak jsou skoro stále ve spojení se svými miláčky

Těm, kteří přišli do soutěže zamilovaní, jejich vztah až na jedinou výjimku vydržel a vzkvétá a zdá se, že tato výjimka - Anička Ungrová - si možná žal z rozchodu se svým přítelem vynahradí svým novým věrným kamarádem Davidem Gránským.
X Factor - David Gránský
Tráví spolu mnoho času, navzájem se podporují, jezdí spolu na online chaty a těžko říci, jak dlouho zůstane jen u kamarádství. "David je takový šampónek, takového kluka bych nechtěla," tvrdila Anna sebevědomě před několika týdny. Už za pár dní si ale prý pobyt v soutěži bez Davida nedovedla představit.

Pokud nakonec Anně vztah z Davidem nevyjde, možná to klapne její sestřenici, herečce Kristýně Leichtové. Ta se zakoukala do Lukáše Kantora z All X a dodnes se nechce přiznat, jestli na přímé přenosy a rozlučkové večírky jezdila kvůli Aničce nebo Lukášovi. Ale zdá se, že je to jasné. Anna už v soutěži není, ale Kristýna jezdí dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama