Články

David Gránský z X Factoru: Omlouvám se za své hulvátství

9. května 2008 v 10:38 | endy
David Gránský si nebere servítky. Jeho hulvátství ostatním v soutěži lezlo krkem.
O tom, že Davidovo chování v zákulisí nebylo zrovna podle Gutha Jarkovského, se už nejednou hovořilo.
"Do několika lidí se hodně nevybíravě obul," říká Tereza Zelinková ze Za 5 dvanáct.

"Na každém hledal jen chyby a hnusné věci a roznášel drby, které vůbec nebyly pravdivé. Když jsem mu řekla svoje, nazval mne krávou a několika dalšími, ne zrovna slušnými jmény. Od té doby jsme se v soutěži vůbec nebavili a nevyhledávali."

Tn.cz : X Factor - místo, kde se rodí lásky

9. května 2008 v 10:31 | endy
Zas je tu květen, měsíc lásky, emoce zesilují, lidé se zamilovávají...
A stejné to mají i účastníci X Factoru. Když se zrovna nefintí v maskérně a kostymérně, neučí náročné texty, nezkoušejí taneční choreografii a nejdou na kobereček k patronovi své kategorie, pak jsou skoro stále ve spojení se svými miláčky

Banány připravily X-Factor o Davida!

29. dubna 2008 v 16:14 | endy
Praha - Tenhle soutěžní večer X-Factoru byl, myslím, prubířským kamenem. Protože naturelu českého člověka jsou ohnivé a tropické rytmy vzdálené asi jako Havana vzdušnou čárou.
My Češi v sobě totiž máme úplně jinou melodičnost, a co víc - naprosto jiné rytmické cítění. ´
Při pohledu z jiného úhlu však může tento kontrast v konečném důsledku pro diváka představovat zajímavou změnu.

X Factor : V pátém finálovém kole srdce diváků nezlomila Anička

23. dubna 2008 v 14:47 | endy
Praha - Růžový Leoš Mareš za dunění Carminy Burany přivítal diváky páté finálové show soutěže X-Factor, ze které možná vzejde nová hvězda české popmusic.
Dnešní večer se prozpěvovaly srdcervoucí melodie. Jinými slovy zamilované písně. Ty, dle mého mínění, slibují víc než popcorn nebo Karlové. Je totiž mnohem těžší interpretovat notoricky známou melodii, navíc pomalou. Na jedné straně je téměř nemožné vyhnout se srovnávání s tím, co posluchačům zní v uších, na straně druhé vyžadují mnohem víc interpretačních dovedností. Snadno se totiž může stát, že zpěváci sklouznou k zažitým klišé, které máme se zamilovanými melodiemi spojené.

Blesk.cz: David a jeho talismany

18. dubna 2008 v 20:16 | endy
David Gránský (16): Přívěsek, kamínek i plyš
David má talismany rovnou tři - přívěsek, kamínek a plyšáka. "Přívěsek Panny Marie jsem dostal od babičky. A z Chorvatska jsem si přivezl zelený kamínek. Štěstí mi dodává i můj plyšák, kterýho si můžu navlíknout na prst a drží," prozrazuje. "Co ale nosí větší štěstí, to nevím. Musím to vyzkoušet."

David Gránský : Publikum mě nabíjí

6. dubna 2008 v 21:47 | endy
"Chci to dokázat nejen Soukupovi, ale všem divákům!" řekl nám pár minut před vystoupením David. V publiku měl opravdu velmi silnou podporu a ani hlas ho tentokrát nezradil.
Ze svého zpěvu měl dobrý pocit, ale porota ho prý nepotěšila. "Pořád se ohlížejí na minulá kola a to už mě začíná štvát, " zkrabatil čelo jinak usměvavý David.

David Gránský: Lamač dívčích srdcí

26. března 2008 v 15:09 | endy
David Gránský má už teď, po prvním finálovém přenosu, spoustu fanynek. Když vystoupil na pódiu,halouse neslo pištění a skandování jeho jména.
Ještě před vystoupením David hýřil optimismem a těšil se až přijde na řadu. Porota svým soudem ale příliš příznivá nebyla a Davida to po vystoupení zlomilo. "Jsem z toho smutný. Dal jsem do mého výkonu všechno, mrzí mě, že se jim to nelíbilo," řekl nám smutně David. "Doufám, že alespoň lidé v hale a u obrazovek si to užili. Snažil jsem se, jak nejvíc jsem mohl." Diváci si to jistě užili, protože Davida svými hlasy poslali do dalšího kola.

Blesk.cz

21. března 2008 v 22:43 | endy
Viděli všechny ty nadějné a cílevědomé zpěvačky a zpěváky i skupiny - a uvědomovali si, jak malá je šance na postup z vůbec prvního castingu...
Nyní stojí dvanáctka nejlepších na prahu prvního velkého finále. Vědí, že jsou dobří - jinak by se až tam nedostali. Zároveň ale vědí, že týden co týden jeden z nich vypadne. Jsou nervózní, klepou se jim kolena, i když se snaží nedávat to moc najevo.
A odhadují, jaké jsou šance jejich i naděje konkurentů. Přejí si dojít co nejdále. Přejí si nevypadnout hned v prvním kole. Přejí si zaujmout a uspět.
Čeká nás atraktivní a napínavá podívaná plná slz radosti i velkého zklamání. Kdo nakonec dojde nejdále a vyhraje celou soutěž i milionový bonus? Bude to nadějný mladík David? Nebo veselá skupina All X, která se původně jmenovala Alxida? Nebo snad uspěje Anna, která šokovala písní Na okně seděla kočka? Dozvíme se to už 1. června. Zpěváci do 24 let
 
 

Reklama